2002 yılında kalıpçılık sektörüne adım atan Bega Kalıp, üretime kendi kalitesini taşıyan bir firma... Alanında uzman çalışanlarıyla profesyonel hizmetin adreslerinden olan Bega Kalıp, uluslararası standartlarda üretim yapıyor.

Türk çalışma ahlakını, çağın yüksek teknolojisi ile bütünleştiren firma, müşteri memnuniyetini garanti ediyor. Kalıp imal ettiği diğer firmaların ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik çözümler üretmekte. Seri üretimde kullanılacak kalıpların üretimine dair sorumluluğun ve önemin bilincinde bir müşteri anlayışıyla, kaliteyi her zaman çizginin üzerine tutmayı başarmaktadır.

Birçok sektöre hizmet veren Bega Kalıp, ürettiği kalıplarla Türk ekonomisine; beyaz eşya, motor, otomotiv ve elektronik gibi alanlarda katma değer sağlamaktadır. Kalifiye elemanlar ve uzun-yorucu bir üretim aşamasıyla imal edilen kalıplarla; sizlerin çalışma şartlarınızda ve emeğinizde tasarruf sağlanacak, daha kısa bir sürede üretim yapılacak ve daha az enerji sarfedeceksiniz.

Pek çok sektörün gelişmesine ön ayak olan kalıpçılık, Bega Kalıp'la daha güvenli ve sağlıklı bir üretimin garantisi. Dayanıklı tüketim mallarının imalatında özellikle tercih edilen kalıp, sektörün Türkiye'nin ihracatındaki payını artırmasını sağlamış. Dünyada Türk markalarının tercih edilmesinin ilk nedenlerinden biri de kalıpçılık sektöründe görülen gelişme ve teknolojinin bu sektöre hızla uygulanmaya başlamasıdır.

Kaliteli üretimin adresi olan Bega Kalıp, tecrübeli ve eğitimli  kadrosu ve yüksek teknolojiyi bu sektöre taşıyan teknolojik üretim makineleri ile istediğiniz kalıpları istediğiniz sürede temin etmenin en güvenli yolu. Size kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulma ayrıcalığını da sunmakta.